Yükleniyor Festivaller

MyFest

 29 Ekim 2020 @ 12:00 - 1 Kasım 2020 @ 23:30     Antalya

: / /

My Fest Üniversite Festivali 29 Ekim-1 Kasım tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek. Detaylar ve program için festivalin resmi internet sitesine göz atabilirsiniz.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Detaylar

TARİHÇEMİZ?

2006 yılında Akif Akyıldız ( Akay Yurt Turizm İnşaat Reklam Organizasyon ) tarafından kurulan MEDYA ORGANİZASYON markası 2006 yılından bu yana üniversite öğrencilerine yönelik sınav streslerini atmaları ve eğlenmeleri amaçlı bir çok eğlenceli konaklamalı festival markası oluşturmuştur. Bunların bazıları ;

* MYFEST : Türkiye de bulunan bir çok üniversiteli öğrenciyi NisanMayıs ayında Antalya’da 3 gece 4 gün süren konserlerin, yarışmaların ve su aktivitelerinin bulunduğu Akdeniz’in en güzel ve her sene beklenen üniversiteli festivalidir.

* SUMMER WEEKEND : Türkiye de bulunan bir çok üniversiteli öğrenciyi mayıs ayında Bodrum’da 3 gece 4 gün süren konserlerin, yarışmaların ve su aktivitelerinin bulunduğu Ege’nin en güzel ve her sene beklenen üniversiteli festivalidir.

* SNOW WEEKEND : Türkiye de bulunan bir çok üniversiteli öğrenciyi aralık ayında Uludağ’da 2 gece 3 gün süren konserlerin, yarışmaların ve kar sporlarının bulunduğu üniversitelinin her sene beklediği kış festivalidir.

NEDİR?

MYFEST 2006 yılından bu yana düzenlenen üniversite öğrencilerine yönelik konserlerin, yarışmaların ve su aktivitelerin bulunduğu her sene 3 gece 4 gün konaklamalı düzenlenen bir festivaldir. MYFEST, Türkiye’nin en kaliteli ve yenilikçi gençlik festivalidir.

NELER VAR?

3 gece 4 gün boyunca, 10 farklı parti konsepti, birbirinden eğlenceli su aktiviteleri, Türkiye’nin önde gelen marka ve sanatçıları ile gençlere baharı yaşatan en yenilikçi festivaldir.

KATILIMCI PROFİLİ

MYFEST katılımcıları, Türkiye’nin gözde üniversitelerinde öğrenim gören, yaşam tarzı olarak sosyalleşmeyi ön planda tutan ve eğlenceye belirli bütçeler ayıran Y kuşağıdır.

FESTİVAL AKTİVİTELERİ

Lounge aktiviteleri, plaj turnuvaları, konserler, dj partileri, pool partiler,gece etkinlikleri, konsept partiler, spor oyunları, beach partiler ve vip partilerdir.Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Lykia World Hotel Belek Antalya

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
29 Ekim 2020 @ 12:00
Bitiş:
1 Kasım 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
https://www.myfest.com.tr/

Şehir

Antalya / Türkiye

Organizatör

Medya Organizasyon
Telefon:
0850 302 67 26
E-posta:
info@medyaorganizasyon.com
Website:
https://myfest.com.tr/

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar