Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Kino 2020: Alman Filmleri Festivali

 1 Kasım 2020 @ 12:00 - 13 Kasım 2020 @ 23:30     İstanbul

: / /

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle düzenlenen İstanbul Film Festivali, 1-13 Kasım’da Goethe-Institut işbirliğiyle Alman sinemasının en güncel ve başarılı filmlerini filmonline.iksv.org platformunda izleyiciyle buluşturuyor.


Online İstanbul

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Detaylar

devamını oku... kapat

Goethe-Institut bu yıl da Alman sinemasının en güncel ve en başarılı örneklerini Türkiye’de sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Kino 2020’nin yolculuğu, 4 Eylül’den itibaren 31. Ankara Uluslararası Film Festivali çerçevesinde gerçekleşen gösterimlerle başladı. Şimdiyse 1-13 Kasım tarihleri arasında İstanbul Film Festivali işbirliğiyle çevrimiçi olarak devam edecek. Filmler festivalin çevrimiçi gösterim platformu filmonline.iksv.org‘da izlenebilecek. Sadece Türkiye’den erişime açık olacak gösterimlerin biletleri, 28 Ekim Çarşamba saat 10.30’da filmonline.iksv.org adresinde satışa çıkacak.

Film gösterimleriyle birlikte yönetmenlerle çevrimiçi canlı söyleşiler de gerçekleştireceğiz. Bu söyleşilere katılabilir ve live-chat üzerinden yönetmenlere sorularınızı iletebilirsiniz. Sizlerle tekrar buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Alman Filmleri Festivali Kino 2020: Alman Filmleri Festivali Film Festivalleri

Detaylar

Başlangıç:
1 Kasım 2020 @ 12:00
Bitiş:
13 Kasım 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar