Yükleniyor Festivaller
Çevrimiçi Festival
  • Bu festival geçti.

Kino 2020: Alman Filmleri Festivali

 1 Kasım 2020 @ 12:00 - 13 Kasım 2020 @ 23:30
Çevrimiçi Festival
    İstanbul

: / /

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle düzenlenen İstanbul Film Festivali, 1-13 Kasım’da Goethe-Institut işbirliğiyle Alman sinemasının en güncel ve başarılı filmlerini filmonline.iksv.org platformunda izleyiciyle buluşturuyor.


Detaylar

Goethe-Institut bu yıl da Alman sinemasının en güncel ve en başarılı örneklerini Türkiye’de sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Kino 2020’nin yolculuğu, 4 Eylül’den itibaren 31. Ankara Uluslararası Film Festivali çerçevesinde gerçekleşen gösterimlerle başladı. Şimdiyse 1-13 Kasım tarihleri arasında İstanbul Film Festivali işbirliğiyle çevrimiçi olarak devam edecek. Filmler festivalin çevrimiçi gösterim platformu filmonline.iksv.org‘da izlenebilecek. Sadece Türkiye’den erişime açık olacak gösterimlerin biletleri, 28 Ekim Çarşamba saat 10.30’da filmonline.iksv.org adresinde satışa çıkacak.

Film gösterimleriyle birlikte yönetmenlerle çevrimiçi canlı söyleşiler de gerçekleştireceğiz. Bu söyleşilere katılabilir ve live-chat üzerinden yönetmenlere sorularınızı iletebilirsiniz. Sizlerle tekrar buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Online İstanbul

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
1 Kasım 2020 @ 12:00
Bitiş:
13 Kasım 2020 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.kinotr.org/
izle

Şehir

İstanbul / Türkiye

Organizatörler

İKSV
Goethe-Institut

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar