Yükleniyor Festivaller

Tüm Festivaller

Karabük Uluslararası Foto-Film Festivali

 14 Kasım @ 12:00 - 17 Kasım @ 21:00     Karabük

: / /

Karabük Valiliği ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) tarafından  “Uluslararası Foto-Film Festivali” Kasım’da düzenlenecek.

4097068
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Karabük
Karabük Valiliği Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF)

Dünya Doğayı Koruma Vakfınca (WWF) "Acil olarak korunması gereken 100 sıcak noktadan biri" ilan edilen ve Türkiye'nin en büyük orman örtüsüne sahip Yenice ilçesinde, Kaymakamlığın ev sahipliğinde 14-17 Kasım'da gerçekleştirilecek festival kapsamında, "Fotoğraf Maratonu" ve "Kısa Film Yarışması" yapılacak.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Detaylar

Başlangıç:
14 Kasım @ 12:00
Bitiş:
17 Kasım @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Karabük / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar