Yükleniyor Festivaller

Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali

 6 Ekim 2018 @ 13:00 - 7 Ekim 2018 @ 23:00     Kırşehir    Ücretsiz

: / /

27. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali 6-7 Ekim tarihlerinde Kırşehir’in Kaman ilçesinde düzenlenecek.


Program

Kaman Belediyesi tarafından 27.’si gerçekleştirilecek olan Kaman Ceviz Festivali için hazırlıklar tamamlandı. Etkinlikler çerçevesinde ünlü sanatçılardan Yusuf Güney ve Ali Kınık’ın sahne alacağı öğrenildi.

Sürpriz sanatçıların da konser vereceği festival renkli görüntülere sahne olacak ve Kaman’ın meşhur cevizinin de tanıtımı yapılacak.
Kaman Belediyesi tarafından 1989 yılından bu yana her yıl Ekim ayının ilk haftasında geleneksel olarak gerçekleştirilen Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali’nin 27.si bu yıl 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

27. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali içeriğindeki cevizcilik konulu seminerler, özendirici yarışmalar, ceviz satış stantları ile kültür ve eğlence bölümleriyle Kaman halkına ve Kaman Cevizine verilen önem bir kez daha gösterilecek.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Kaman Kırşehir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
6 Ekim 2018 @ 13:00
Bitiş:
7 Ekim 2018 @ 23:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://www.kaman.bel.tr/

Şehir

Kırşehir / Türkiye

Yorum Bırakın

Avatar