Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali

6 Ekim 2018 @ 13:00 - 7 Ekim 2018 @ 23:00 Kırşehir Ücretsiz

27. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali 6-7 Ekim tarihlerinde Kırşehir’in Kaman ilçesinde düzenlenecek.


PROGRAM

Kaman Belediyesi tarafından 27.’si gerçekleştirilecek olan Kaman Ceviz Festivali için hazırlıklar tamamlandı. Etkinlikler çerçevesinde ünlü sanatçılardan Yusuf Güney ve Ali Kınık’ın sahne alacağı öğrenildi.

Sürpriz sanatçıların da konser vereceği festival renkli görüntülere sahne olacak ve Kaman’ın meşhur cevizinin de tanıtımı yapılacak.
Kaman Belediyesi tarafından 1989 yılından bu yana her yıl Ekim ayının ilk haftasında geleneksel olarak gerçekleştirilen Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali’nin 27.si bu yıl 6-7 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

27. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali içeriğindeki cevizcilik konulu seminerler, özendirici yarışmalar, ceviz satış stantları ile kültür ve eğlence bölümleriyle Kaman halkına ve Kaman Cevizine verilen önem bir kez daha gösterilecek.

Festival Resmi Sitesi
Kaman Kırşehir

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?