Yükleniyor Festivaller

İzmir Kitap Fuarı

 11 Nisan @ 11:00 - 18 Nisan @ 20:00     İzmir    Ücretsiz

: / /

TÜYAP ve  Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde hazırlanan 26. İzmir Kitap Fuarı, 11-18 Nisan 2021 tarihleri arasında yine her zamanki yerinde Kültürpark – Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda.

2953071
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye
Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.

Detaylar

İzmir Kitap Fuarı, İzmir Kültürpark’ta, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından gerçekleştirilen ve en küçüğünden en büyüğüne her türlü kitabevinin katıldığı bir kitap fuarı etkinliğidir.

18 Nisan – 26 Nisan 2009 tarihleri arasında on dördüncüsü gerçekleştirilen fuara 300’e yakın kitabevi, 500 yazar iştirak etmiştir. Fuarın en büyük özelliklerinden birisi girişinin ücretsiz olmasıdır. Böylece halkın her kesimine hitap etmekte ve halkı okumaya teşvik etmektedir.Büyük ilgi görünce bu özellik devam ettirilmiştir.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
İzmir Enternasyonal Fuar alanı Uluslararası İzmir Fuar Alanı Konak İzmir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
11 Nisan @ 11:00
Bitiş:
18 Nisan @ 20:00
Ücret:
Ücretsiz
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://izmirkitapfuari.com/

Şehir

İzmir / Türkiye

Organizatör

TÜYAP
Telefon:
(0212) 867 11 00
Website:
https://tuyap.com.tr

İlgili Festivaller

1 Yorum

  • Avatar
    kader Cevapla

    bu festivale stand kurabiliyor muyuz

Yorum Bırakın

Avatar