Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

İstikbal Harbiye Açık Hava Konserleri

 2 Ağustos 2018 @ 21:00 - 15 Ağustos 2018 @ 23:30     İstanbul

: / /

İstikbal Harbiye Açık Hava Yaz Konserleri Ağustos boyunca Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenecek.

Atlantis organizasyonuyla Ağustos ayında İstanbul “İstikbal Harbiye Açıkhava Konserleri”nde 12 gece hem dinleyecek, hem izleyecek hem birlikte söyleyecek! 


Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu Harbiye İstanbul

Bu festival bir süredir yapılmamaktadır. Belirtilen tarih festivalin en son gerçekleştiği tarihe aittir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ulaşabilirsiniz.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Program

İstikbal Harbiye Açık Hava Yaz Konserleri Ağustos boyunca Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenecek.

Atlantis organizasyonuyla Ağustos ayında İstanbul “İstikbal Harbiye Açıkhava Konserleri”nde 12 gece hem dinleyecek, hem izleyecek hem birlikte söyleyecek! 

Adeta bütün İstanbul’a dans ettiren performansıyla Kenan Doğulu konserlerin açılışını yapacak. Ardından sahne “müziği ruha işleyen adam” Mark Eliyahu’nun olacak!
Cumartesi gecesi ise Açıkhava’yı costuracak grup, Türk Rock Müziğinin en enerjik grubu Athena!  Athena’yı dinleyicisinin konserini hasretle beklediği İran’lı sanatçı Mohser Namjoo takip ediyor. Sanatçının müziği , Pazar gecesi Harbiye’den tüm İstanbul’a yankılanacak.

Ağustos ayının ikinci haftası ise tiyatro ile başlıyor! Sezon boyunca büyük alkış alan “Yoldan Çıkan Oyun”, ilk kez Açıkhava Sahnesi’ne çıkacak! Sarp Apak, Öner Erkan, Defne Koldaş, Pelin Ermiş, Haki Biçici, Baran Güler, Kubilay, Çamlıdağ, Gökçen Gökçebağ’ın rol aldığı oyun sırasında kahkahalar Harbiye’den Boğaz’a taşacak!

Salı gecesi ise İstanbullular’ın dünyaca ünlü bir müzikal ile randevusu var! Broadway’in en uzun soluklu 15 eserinden biri: Damdaki Kemancı, Mehmet Ergen’in yönetiminde Zorlu PSM Prodüksiyonu ile Açıkhava’da olacak!

Çarşamba’dan itibaren ise “İstikbal Harbiye Açıkhava Konserleri”nde adeta Türk pop müziğinin “resmi geçit”i var! Genç kuşağın en çok dinlenen isimlerinden Edis Çarşamba gecesinin konuğu!

Perşembe gecesi ise 3 kuşaktır sahne performansları ile dudak ısırtan MFÖ yeniden sahnede! Grup, bir kez daha Harbiye’de tarihe not düşülecek konserlerinden birini verecek!

Cuma gecesi de bir başka efsane Teoman, zamana meydan okuyan şarkıları ve o bildik sahnesi ile şarkılarını seslendirecek! Teoman’ı Şebnem Ferah takip edecek ve Cumartesi gecesine, özenle hazırlanığı repertuarı ile damga vuracak. Haftayı eski ve yeni şarkıları ile Yalın kapatacak! Konserlerin finalini ise yeni albümünden şarkıları ve elbette çok sevilen şarkıları ile 15 Ağustos gecesi Ferhat Göçer yapacak!

2 Ağustos Perşembe
Kenan Doğulu

3 Ağustos Cuma
Mark Eliyahu

4 Ağustos Cumartesi
Athena

5 Ağustos Pazar
Mohsen Namjoo

6 Ağustos Pazartesi
Yoldan Çıkan Oyun

7 Ağustos Salı
Damdaki Kemancı

8 Ağustos Çarşamba
Edis

9 Ağustos Perşembe
MFÖ

10 Ağustos Cuma
Teoman

11 Ağustos Cumartesi
Şebnem Ferah

12 Ağustos Pazar
Yalın

15 Ağustos Çarşamba
Ferhat Göçer

Not

Festival programı ve festivalle ilgili daha detaylı bilgilere festivalin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Instagram facebook twitter youtube

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:


Detaylar

Başlangıç:
2 Ağustos 2018 @ 21:00
Bitiş:
15 Ağustos 2018 @ 23:30
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

İstanbul / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar