Yükleniyor Festivaller

Fullmoon XX

 26 Nisan 2019 @ 18:00 - 01:00     İzmir    30 TL

: /

Fullmoon Sound & Music 4. yıl dönümünde geleneksel Kübana Gazinosu etkinliği ile kutlanmaya hazırlanıyor.

[flm_button link_address=”https://www.bukupon.com/lakonser/20761/fullmoon-xx” link_target=”_blank” link_title=”indirimli bilet almak için tıklayın” icon_placement=”Left” button_text=”İndirimli Bilet Al” button_size=”MD” button_color=”Red” button_style=”Flat” button_style_icon=”Lines-Left” button_hover=”Hover-Light” icon=”fa-ticket”]


Detaylar

2015’ten bu yana #parayladeğiltapla mottosu ile 20 etkinliğe imza atan Fullmoon sound & music 4. Yaşını herkese açık etkinliği ile 26 Nisan Kübana gazinosunda kutluyor.Yerel müzisyenlere sahne imkanı verip bu müzisyenlerin tanıtılmasını amaç edinen Fullmoon etkinlikleri, bir çok yerel sanatçının performanslarını video klip haline getirerek YouTube kanalında siz müzikseverlere sunuyor.Fullmoon sahnesinde kimler var?

Ayanbeyan
Fusion türünde deneysel ve alternatif müziğin İzmirli Silahşorları
2012 yılında Kenan Arat tarafından doğaçlama projesi olarak kurulan ve ”Muhabbetimizi anlamlandırdığımız bir an ve algıda, içimizden ne geçiyorsa bunu dinleyiciye ayanbeyan serbest bırakıyoruz.” diyen Ayanbeyan ekibi yıllar sonra tekrar Fullmoon’da sevenleri ile buluşuyor.

Yasak Helva
Müzikal geçmişlerinde death metal, pop rock, arabesk, Türk halk müziği, caz, grunge gibi apayrı müzik türlerini icra etmiş 3 müzisyenden oluşan Yasak Helva, yaptıkları müziği “elektrik folk” ya da “progressive folk” olarak adlandırıyor.
Elektro-akustik cümbüş, bas ve davul enstrümanlarını kullanan Yasak Helva, repertuarında Anadolu, Balkanlar, Ortadoğu, Kafkasya gibi bölgelerden halk ezgilerine yer verirken, zaman zaman caz ve rock dünyasının klasiklerine de göndermeler yapıyor.

Kutay Koçkar
Greentonic grubundan hatırladığımız daha önceleri Fullmoon kapsamında “Olmamış gibi”, “Şaşkın Balık” gibi dillerimize pelesenk olan besteleri ile sanatçı uzun bir aranın ardından İzmirli sevenleri ile Fullmoon sahnesinde buluşuyor.

Beyza Başak Akdoğan
Olağanüstü güçlü sesi ve yaptığı başarılı coverlarla sesine ve sound una doyamadığımız Beyza Başak Band yeniden ısrarlı Fullmoon severleri ile Kübana Sahnesinde buluşuyor.

Irregular
Üniversite yıllarından beri arkadaş olan grup üyelerinin müzik platformunda bir araya gelerek kurdukları bir grup olan Irregular, rock tarihinde önemli yer edinmiş şarkıları icra etmekte ve oldies çalmaktan hiç çekinmeyen grup ilk kez Fullmoon sahnesinde..

The FourFeit
Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, Ac/Dc coverlarıyla İzmir!in Rock & Roll ‘da en iyisi olduğuna 18. Fullmoon gecesi heğ birlikte şahit olduğumuz efsane Fourfeit Yeniden Fullmoon Kübana sahnesinde…

Deejay Mono
Before Sunset setlerini her yaz sonu sabırsızlıkla beklediğimiz ve özlediğimiz deephouse tınılarıyla gecenin after’ında kabini tecrübeli Dj Mono devralıyor.

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Kübana Gazinosu Konak İzmir

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
26 Nisan 2019
Saat:
18:00 - 01:00
Ücret:
30 TL
Festival Kategorisi:
,

Şehir

İzmir / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar