Yükleniyor Festivaller

Clash Festival

 25 Ekim 2018 @ 16:00 - 23:30     Ankara

: / /

Fabrika, 25 Ekim’de eğlenceye start veriyor. Clash Festival, ODTÜ Vişnelik’te gerçekleşecek!


Bu festival bir süredir yapılmamaktadır. Belirtilen tarih festivalin en son gerçekleştiği tarihe aittir. Festivalle ilgili güncel gelişmeler olduğunda FestTR'den ulaşabilirsiniz.

Detaylar

“Senelerdir bir çok etkinliğe ev sahipliği yapmış Ankara’nın en gözde alanlarından ODTÜ MD Vişnelik Tesislerinin hem kapalı hem açık alanını kullanarak elektronik müziği sizlere Rave&Chill konseptiyle sunuyoruz.Chill Stage’de Ekin Beril ve Kozmonotosman ile birlikte açık havanın tadını çıkarırken; Deeprise ve Dj Artz Rave Stage’de ışık ve sahne şovlarıyla sizleri hareketli bir eğlenceye çağırıyor olacak. Ayrıca aktivite alanındaki etkinliklerle ve gösterilerle birlikte nabzı yüksek bir gün sizleri bekliyor. Elektronik müziği her yönüyle hissedeceğiniz Clash Festival’e hepinizi bekliyoruz!”

facebook twitter youtube İlgili Haberler google
ODTÜ MD Vişnelik Tesisleri Çankaya Ankara

<strong>Chill Stage (Vişnelik Üst Bahçe) </strong>
- Ekin Beril
- Kozmonotosman
- DJ Medikush

<strong>Rave Stage (Vişnelik Kapalı Alan) </strong>
- Deeperise
- DJ Artz

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Tarih:
25 Ekim 2018
Saat:
16:00 - 23:30
Festival Kategorisi:
, ,

Şehir

Ankara / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar