Yükleniyor Festivaller

Bodrum Uluslararası Peynir Festivali

 11 Nisan 2020 @ 10:00 - 14 Nisan 2020 @ 20:00     Muğla

: / /

Bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan Uluslararası Peynir Festivali’ne, Türkiye’nin birçok ilinin yanı sıra Yunanistan ve İtalya’dan da peynir üreticileri katılıyor. Festival kapsamında, açılan tezgahları ziyaret eden vatandaşlar, birbirinden lezzetli peynirlerin tadına bakıp satın alıyor.

Festivalin resmi etkinlik tarihi henüz açıklanmamıştır. Organizasyon ekibi tarafından kesin tarih açıklandığında festtr.com ve festivalin resmi internet hesaplarında kanallarından duyurulacaktır. Lütfen programınızı resmi tarih açıklanmadan yapmayınız.
Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Bodrum Muğla

Bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Uluslararası Peynir Festivali'ne, Türkiye'nin birçok ilinin yanı sıra Yunanistan ve İtalya'dan da peynir üreticileri katılıyor. Festival kapsamında, açılan tezgahları ziyaret eden vatandaşlar, birbirinden lezzetli peynirlerin tadına bakıp satın alıyor.

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
11 Nisan 2020 @ 10:00
Bitiş:
14 Nisan 2020 @ 20:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
https://www.mugla.bel.tr/

Şehir

Muğla / Türkiye

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar