Yükleniyor Festivaller

ARTANKARA Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı

 11 Mart @ 12:00 - 14 Mart @ 21:00     Ankara

: / /

ARTANKARA 6. Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı, 11-14 Mart 2021 tarihlerinde Ankara Ticaret Odası Congresium’da gerçekleştirilecek.

4700456
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Detaylar

Fuarda, Türkiye’nin çeşitli illerinden ve farklı ülkelerden gelen galeriler, müzeler, sanatla ilgili kurum ve kuruluş temsilcileri, sanatçılar, sanatseverler görsel bir şölene katılarak gelenekselleşen bu organizasyonda bir arada olacaktır.

Bölgemiz, ülkemiz, komşu çevrelerin sanat ortamlarına ve piyasalarına bir ivme kazandırmanın yanısıra sanatçıların düşsel penceresinden, yeniden yaratılan bir dünyaya bakma şansını sağlayan ARTANKARA katılımcılar ve sanata ilgi duyanları uluslararası düzeyde bir araya getirerek yeni paylaşımlara, başlangıçlara ve kazanımlara yönlenmesini hedeflemektedir.

Festival Resmi Sitesi facebook twitter youtube İlgili Haberler google
ATO Congresium Çankaya Ankara

Yaşanan salgın süreci nedeniyle bazı festivaller ertelenmiş ya da iptal edilmiş olabilir. Teyit almak için ilgili festivalin sosyal medya hesaplarından güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

0 / 5 Toplam Puan 0

Your page rank:

Detaylar

Başlangıç:
11 Mart @ 12:00
Bitiş:
14 Mart @ 21:00
Festival Kategorisi:
, ,
Website:
http://artfairankara.com/

Şehir

Ankara / Türkiye

Organizatör

Atis Fuarcılık
Telefon:
0312 442 90 02
E-posta:
info@atisfuar.com
Website:
http://www.atisfuar.com

İlgili Festivaller

Yorum Bırakın

Avatar