Yükleniyor Festivaller

XXF: Very Very French Festival

24 Kasım @ 20:00 - 7 Aralık @ 23:30 İstanbul
8312333
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

XXF: Very Very French Festival bu yıl 24 Kasım – 7 Aralık tarihleri arasında Zorlu PSM’de düzenlenecek. İstanbul Fransız Kültür Merkezi işbirliği ile düzenlenecek festival bu yıl dinleyicilere poptan caza, elektronik müzikten folka, rock müzikten blues’a 4 değişik etkinlik sunacak.


Festival tarihi henüz kesinleşmemiştir. Belirtilen tarih geçen yılın festivaline aittir. Resmi festival tarihi açıklandığında FestTR'den ulaşabilirsiniz.

24 KASIM  2018 21:00
CHARLES PASI
Fransız çağdaş müzik sahnesinin en etkili isimlerinden biri haline gelen Charles Pasi, Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde! İlk albümünü 22 yaşında yayımlayan, bu albümüyle International Blues Challenge’da dünyanın en iyi blues albümleri sıralamasında beşinci olan Charles Pasi, 34 yaşına gelene kadar dünyanın dört bir yanına taşıdığı müziğiyle XXF Very Very French Festival kapsamında müzikseverlerle buluşacak.

24 KASIM 2018 20:30
DERYA YILDIRIM & GRUP ŞİMŞEK
ELEKTRO HAFIZ
GRUP SES
KOZMONOT OSMAN
Yerel tınılarıyla sınırlar ötesine ulaşan, yerli dinleyicilerin ilgisinin yanında keyifli canlı performanslarıyla birçok ülkede farklı sahnelerde ağırlanan müzisyenler, “Anatolian Power” çatısında XXF: Very Very French Festival programında buluşuyor. Saykodelik folk tınılarının, çağdaş yaklaşımlarla sahnede olacağı gecede Derya Yıldırım & Grup Şimşek ve Elektro Hafız canlı performanslarıyla, Grup Ses ve Kozmonot Osman kanınızı kaynatacak ve dansa hayır diyemeyeceğiniz canlı setleriyle; Zorlu PSM Studio’da sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek gece, XXF: Very Very French Festival’i Anadolu tınılarıyla tanıştıracak.

29 KASIM 2018 20:30
BACHAR MAR- KHALIFE
Beyrut- Paris merkezli bir üsse sahip bağımsız kompozitör Bachar Mar-Khalifé alternatif bir oryantalizm için XXF: Very Very French Festival programında Zorlu PSM’de yerini alıyor. Klasik, elektronik, rock ve birçok farklı başlıkta değerlendirilebilecek bir müzikal yaklaşıma sahip olan Bachar Mar-Khalifé, dinleyicilere müzikal bir serüven yaşatacak.

7 ARALIK 2018 21:00
FAKEAR, CLEA VINCENT, MOUSIKE
Ülkesinin kuzeybatısından downtempo melodileri tüm dünyaya yayılan Fakear ve Fransa’dan yükselen genç kadın seslerin en dikkat çeken ve Türkiye’de online müzik dinleme servislerinde en çok dinlenen isimlerinden Cléa Vincent, peşpeşe performanslarıyla meraklılarını bekliyor.


Zorlu PSM İstanbul
İstanbul Uçak Bileti Ara İstanbul Otel Ara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?