Yükleniyor Festivaller

Silivri Motosiklet Festivali

6 Eylül @ 12:00 - 9 Eylül @ 23:30 İstanbul
9177167
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Silivri Motosiklet Festivali Eylül ayında Silivri Sahilinde düzenlenecek.

PROGRAM

Silivri Motosiklet Festivali programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında FestTR’den ve sosyal medya hesaplarımızdan güncel programa ulaşabilirsiniz.


6 Eylül Perşembe: KAMP ATEŞİ GÜNÜ

Bu günde festivalimize konaklamalı gelecek misafirlerimiz için geleneksel büyük kamp ateşimiz yakılacak yerel genç sanatçılarımızca kamp ateşi başında müzik dinletileri yapacaktır.

7 Eylül Cuma: MOTOSİKLETLERİ FARK EDİYORUM GÜNÜ

Bu günde tüm gün boyunca etkinlik alanımızda konusunda uzman kişilerce söyleşiler yapılacak halkımızın bilinçlenmesi için tanıtıcı ve bilgilendirici broşürler dağıtılacaktır. Aynı günün akşamında çeşitli sanatçılarımızca konserler verilecek halk dansları ekiplerimiz sahne alacaktır.

8 Eylül Cumartesi: KADIN MOTORCULARA SAYGI GÜNÜ

Bu günde Ülkemizin en önde gelen kadın motosikletçileri misafirimiz olarak söyleşiler yapacak aynı zamanda yaşamda olması gerektiği gibi trafikte de kadına saygı duyulması gerektiği anlatılıp kadınların motosiklet kullanıcısı olmasına teşvikler yapılacak.Akşamın da ise yine Ülkemizin en tanınmış guruplarından 50. sanat yılını kutlamakta olan MOĞOLLAR gurubu sahne alacaktır. MOĞOLLAR gurubunun yanı sıra çeşitli süpriz sanatçılar ve halk dansları ekipleri sahne alacaktır.

9 Eylül Pazar: USTALARA SAYGI GÜNÜ

Bu günde bir ömrü motosiklet üzerinde geçirmiş olan yaşlılarımız büyüklerimiz ve duayenlerimiz misafirimiz olarak söyleşiler yapacak ve kendilerini onurlandırılacaktır bu etkinlğimizin bitimiyle festivalimiz sona erecek en son  misafirimiz gidene dek tüm kulübümüz alanda olacaktır.


Silivri İstanbul
Bu etkinlik 260 kez görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?