Yükleniyor Festivaller

Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali

27 Eylül @ 09:00 - 29 Eylül @ 23:30 İstanbul
16167244
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali Diversey Solutions proje ortaklığı ve destekleriyle Çekmeköy Şeffaf Mutfak İşletmeleri ana paydaşlığında Eylül 2019’da Çekmeköylüler’in karşısına çıkacak.

PROGRAM

Program için tıklayın.

Resmi Site

Şeffaf Mutfak, 2016 yılında “Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali’’ olarak Diversey Solutions proje ortaklığı ve destekleriyle Çekmeköy Şeffaf Mutfak İşletmeleri ana paydaşlığında Çekmeköylüler’in karşısına çıkmıştır.


Bu sene 3.’sü düzenlenecek festival, toplumun her kesimine seslenerek, eğlendirirken bilinçlendiren, güvenli gıda kültürünü yaymaya devam ederek, 22-23 Eylül’de Çekmeköy Kent Parkı’nda ziyaretçileriyle buluşacak!

Festival, Çekmeköy Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Şeffaf Mutfak Sağlıklı ve Güvenilir İşletmeler Projesi” kapsamında geleneksel olarak yılda bir kez gerçekleştirilen ve Çekmeköy halkı ve gıda işletmelerinde güvenli gıda ve sağlıklı beslenme konularında bilinç oluşturmayı amaçlayan, eğlenirken öğreten bir haftasonu etkinliğidir. 22-23.09.2018 tarihlerinde 3.sü gerçekleştirilecektir.


Çekmeköy İstanbul
Bu etkinlik 450 kez görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?