Yükleniyor Festivaller

Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali

27 Mart @ 08:00 - 30 Nisan @ 17:00 Adana
5137658
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Devlet Tiyatroları Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali 27 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında  Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Adana DT Sahnesi’nde düzenlenecek.


AÇIKLAMA

“Devlet Tiyatroları uzun, köklü, ilkeli ve başarılı geçmişine yakışan duruşuyla, tarihiyle hep en yüce olan ülkemizin gurur kaynaklarından biri olmaya devam ediyor. Yine büyük bir gururla, her yıl olduğu gibi bu yıl da “Devlet Tiyatroları Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali”nin 18.sini siz sanat severlerin beğenisine sunuyor.

Büyük bir heyecan ve özveriyle yine, yeniden sizlerle buluşacağımız günü sabırsızlıkla bekliyor ve sizlere ulaşma çabamızda, destekleriyle her zaman yanımızda olan; başta merhum Sayın Sakıp Sabancı ve Sabancı ailesine, Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mahir Ünal’a, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Güler Sabancı’ya, Devlet Tiyatroları Genel Müdür Vekili Sayın A.Necat Birecik’e ve Adana Devlet Tiyatrosunun sanatçı ve çalışanlarına ve en önemlisi bizleri her zaman, her koşulda bağrına basan, alkışlarıyla onurlandıran Adana seyircisine sonsuz şükran ve sevgilerimi iletmeyi borç bilirim.

İyi ki bizimle, iyi ki yanımızdasınız…”

PROGRAM

Sabancı Uluslararası Tiyatro Festivali programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında FestTR’den ve sosyal medya hesaplarımızdan güncel programa ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi
Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Adana DT Sahnesi Adana
Adana Uçak Bileti Ara Adana Otel Ara

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?