Yükleniyor Festivaller

Rock’N Burger Konsept Festivali

6 Eylül @ 12:00 - 9 Eylül @ 23:30 İzmir
11718011
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Rock’N Burger Konsept Festivali, Eylül ayında İzmir Selçuk Pamucak sahilinde düzenleniyor.

PROGRAM

Rock’N Burger Konsept Festivali programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında FestTR’den ve sosyal medya hesaplarımızdan güncel programa ulaşabilirsiniz.


Festivalin ana felsefesi; katılımcılara özgürce eğlenebildikleri, temiz, konforlu ve güvenli bir konsept ortamı sunmaktır. Cem Adrian, Emre Aydın, Feridun Düzağaç, Can Bonomo, Yüksek Sadakat, Pentagram ve Demir Demirkan gibi birçok ünlü sanatçının, müzik grubunun ve ünlü DJ’lerin yer alacağı, geniş kumsalda, çadır ve kamp alanı, yemek alanı, konser alanı ve alternatif sahnenin bulunacağı festivalde etkinlikler 12.00’de başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.

Rock’n Burger Konsept Festivali, İzmir’in Selçuk beldesinin Pamucak sahilinde 6-7-8-9 Eylül 2018’de gerçekleşecektir. Number1 Türk’ün medya sponsoru olduğu festivalin ana felsefesi; katılımcılara özgürce eğlenebildikleri, temiz, konforlu ve güvenli bir konsept ortamı sunmaktır.

Pamucak Belediye Tesisleri’nde gerçekleşecek olan etkinlikte kamp alanı, kumsal, yemek alanı, konser alanı ve küçük sahne katılımcıların konforunu maksimum seviyede tutmak amacı ile düzenlenmektedir.

Pamucak sahili 50 metre genişlikte ve 14 kilometre boyunda ince kumdan oluşan plaja sahiptir. Deniz, kum zemine sahip olup, 50 metreye kadar boy uzunluğunun altında derinliğe sahiptir.

Tamamı gölgelik alanda 4000 çadır kapasiteli ana kamp alanı 30 adet betonarme tuvalet barındırmaktadır.

Selçuk’ta merkezi konuma sahip olan etkinlik alanının etrafında uygun pek çok otel ve motel bulunmaktadır.
Yemek alanında sadece seçkin markalara yer verilecek olup, katılımcı firmalar festival boyunca uzman gıda mühendisi tarafından kontrol edilecektir. Yemek yeme alanında 200 metrekarelik gölgelik oturma alanı mevcuttur ve 6 adet betonarme tuvalet bulunmaktadır.

Etkinlikler saat 12:00’da başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecektir. Müziği doyasıya yaşadığın; günün 15-16 saatinde eğlencenin yer aldığı ve konsepti ile fark yaratan bir festival planlamakta.


Pamucak Sahili Selçuk İzmir
Bu etkinlik 383 kez görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?