Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Osmaniye Kitap Fuarı

7 Aralık 2018 @ 12:00 - 16 Aralık 2018 @ 21:00 Osmaniye

Osmaniye Belediyesi 3. Kitap Fuarı 7-16 Aralık tarihleri arasında düzenleniyor.


AÇIKLAMA

Osmaniye Belediyesi 3. Kitap Fuarı hazırlıklarına başladı. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan kitap fuarı 7-16 Aralık 2018 tarihinde Osmaniye Masal Park yanındaki fuar alanında yapılacak. 10 gün sürecek Osmaniye Belediyesi 3.Kitap Fuarı için pek çok yazar ve yayınevleri ile görüşmelerin devam ettiği kaydedildi.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Belediye olarak bir şehrin sosyo ekonomik kültürel anlamda da kalkınmasına ve değişimine öncülük yapmak yerel yönetimlerin görevidir anlayışından hareketle Osmaniyemizde kitap fuarı düzenliyoruz. Kitap fuarını hazırlarken ve fuar süresince katkı ve katılımlarıyla bize güç veren değerli hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Hemşerilerimizin göstermiş olduğu yakın ilgi neticesinde kitap fuarını geleneksel olarak düzenlemeye devam edeceğiz.

GANERA PAŞAYEVA KİTAP FUARI’NIN ONUR KONUĞU

Belediye Başkanı Kadir Kara, ulusal düzeyde düzenlenen kitap fuarının bu yıl onur konuğunun Azerbaycan Milletvekili aynı zamanda bir Türkiye sevdalısı Ganire Paşayeva olduğunu açıkladı. Yazar, Hukukçu, Doktor kimlikleri ile de bilinen Ganire Paşayeva ’nın Türkçe ve Azerbaycan Türkçesi dillerinde çok sayıda kitabı bulunuyor. Başkan Kara, hazırlıkların tamamlanmasından sonra etkinlik takviminin yayınlanacağını söyledi.

PROGRAM

Osmaniye Kitap Fuarı programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında FestTR’den ve sosyal medya hesaplarımızdan güncel programa ulaşabilirsiniz.

Resmi Site
Osmaniye Masal Park Osmaniye

Organizatör

Osmaniye Belediyesi VAV Fuar

Sanatçı

Murat Kaplan
Bestami Yazgan
Suat Turgut
Reyhan Erdoğan
Hayrettin Şahin
Ozan Bodur
Şevket Adnan Şenel
Cem Kınay
Bu etkinlik 257 kez görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?