Yükleniyor Festivaller

ODTÜ Tiyatro Şenliği

19 Nisan @ 12:00 - 28 Nisan @ 21:00 Ankara
7137779
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

ODTÜ Tiyatro Şenliği 19-28 Nisan arasında Ankaralı sanatseveri ağırlayacak.


Festival tarihi henüz kesinleşmemiştir. Belirtilen tarih geçen yılın festivaline aittir. Resmi festival tarihi açıklandığında FestTR'den ulaşabilirsiniz.

AÇIKLAMA

Türkiye’nin ilk amatör tiyatro şenliği olan ODTÜ ( Orta Doğu Teknik Üniversitesi) Tiyatro Şenliği 19-28 Nisan tarihleri arasında Ankara’da sanatseverlerle buluşacak.

ODTÜ Tiyatro Şenliği 1966 yılından bu yana yurt içinde ve yurt dışından amatör ve alternatif tiyatrocuların katılımıyla gerçekleşiyor. Şenlik her yıl olduğu gibi bu yılda ODTÜ Mimarlık Amfisi’nde düzenlenecek.

Şenlik kapsamında 27 farklı tiyatro oyunu sergilenirken, tüm oyun, söyleşi ve atölyelere ücretsiz olarak katılım sağlanabilecek. Şenliğe katılmak isteyenler biletleri 17 Nisan tarihinden itibaren ODTÜ Kütüphanesi’nin önünde açılacak olan standan ya da Kızılay Evrensel Kitabevi’nden temin edebilecekler.

PROGRAM

ODTÜ Tiyatro Şenliği programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında FestTR’den ve sosyal medya hesaplarımızdan güncel programa ulaşabilirsiniz.


ODTÜ ODTÜ Mimarlık Amfisi Ortadoğu Teknik Üniversitesi Çankaya Ankara
Ankara Uçak Bileti Ara Ankara Otel Ara

Organizatör

ODTÜ Oyuncuları

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?