Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Marmaris Kısa Film Festivali

15 Ekim 2019 @ 12:00 - 20 Ekim 2019 @ 21:00 Muğla Ücretsiz

Ana teması “Göç ve Mültecilik” olarak belirlenen Uluslararası 5. Marmaris Kısa Film Festivali 15-20 Ekim 2019 tarihlerinde Marmaris’te gerçekleşecek.

 


AÇIKLAMA

Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali, “MarmarisSANart” sanat topluluğunun projesidir. Tamamen bağımsız olan festival, ülkedeki ve bölgedeki sanatsever kurum ve kuruluşların destekleri ile düzenlenmektedir.

“MarmarisSANart” topluluğu üyeleri, tamamen gönüllülük esasına dayalı, hiçbir ticari beklentisi olmayan ve imece usulü ile hareket eden bir topluluktur.

Amacı Türkiye’de sanatı desteklemek, sanatçıya verilen değeri artırmak, çocukları ve gençleri sanatsal faaliyetlere dahil etmektedir. Aynı zamanda, Marmaris’te alternatif turizm olarak sanat turizmini katkı sağlamaktır.

“Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali”, yedinci sanat olan sinema sanatı kapsamında, kısa zamanda çok şey anlatma temeline dayanan ve yönetmenlerinin yeteneklerini ve yaratıcılıklarını en özgün biçimde yansıtmalarına olanak tanıyan “kısa film” i desteklemek, ulusal ve uluslararası alanlarda genç yönetmenlerin çalışmalarını seyirciyle buluşturmak ve seslerini duyurmalarına ortam hazırlamak amacıyla düzenlenmektedir.

Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali”  sürekliliği sağlanarak Türkiye’de “kısa film”in merkezi olma yolunda çalışmalarını sürdürecektir.

PROGRAM

Festivalin programı için tıklayın.

Festival Resmi Sitesi
Marmaris Muğla
Muğla Uçak Bileti Ara Muğla Otel Ara

Organizatör

Marmaris Belediyesi MarmarisSANart

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?