Yükleniyor Festivaller

İstanbul Uluslararası Dans Festivali

27 Mart 2020 @ 12:00 - 31 Mart 2020 @ 21:00 İstanbul
16685691
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

İstanbul Uluslararası Dans Festivali, her yıl Mart ayında yapılmaktadır.


Festival tarihi henüz kesinleşmemiştir. Belirtilen tarih geçen yılın festivaline aittir. Resmi festival tarihi açıklandığında FestTR'den ulaşabilirsiniz.
Festival Resmi Sitesi

İstanbul Uluslararası Dans Festivali, 27 – 31 Mart 2019, The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’de yapılacak.

“Barış ve İyilik için Dans Et” sloganı ile Amerika’dan Uzak Doğu’ya, Avrupa’dan Afrika’ya dünyanın dört bir tarafından 80’i aşkın ülkeden 5.000’den fazla sosyal dansçının katılımıyla, 27 Mart – 1 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 8.İstanbul Uluslararası Dans Festivali’nde; Yabancı ve Yerli Latin, Hip Hop, Modern Dans gruplarının muhteşem gösterilerini izleyebilir, ünlü dans eğitmenlerinin 25 farklı dans türünde, başlangıç, orta, ileri, tüm seviyelerde verecekleri workshoplara katılarak her biri eğlenceli olan popüler dansları öğrenebilir, akşamları 5 ayrı salonda, dünya çapında tanınmış DJ’ler eşliğinde sabaha kadar sürecek temalı dans partilerinde gündüz öğrendiğiniz dansları pratik yaparak kısa zamanda dans becerilerinizi geliştirebilir ve Festivalde unutulmayacak keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Workshop

İstanbul Uluslararası Dans Festivali, yurt içi ve yurt dışından festivale katılacak binlerce danssevere, 4 gün gibi kısa sürede dünyaca ünlü dans eğitmenlerinden ders alarak yeni dans figürlerini öğrenme ve dans becerilerini geliştirme, workshop ve partilerde yerli ve yabancı katılımcılarla dans ederek sosyalleşme ve eğlenceli vakit geçirerek unutulmayacak bir festival sunmaktadır.

4 GÜNDE 120 SAAT DANS DERSİ

4 günde 8 ayrı salonda başlangıç, orta ve ileri seviyelerde dünyanın en ünlü dans eğitmenlerinden 120 saat dans dersleri.
Dans Türleri; (Salsa LA-NY- Küba, Cha Cha Cha, Bachata, Kizomba, Semba, Tango, Vals, Tarraxinha, Zouk, Afro House, Hip Hop, Zumba, Modern Dans, Reggaeton, Swing, Lindy Hop, Flamenko, Afro Rumba, Urban/Street, Funky, Jazz, Bale, Oryantal, Body Isolation, Sirtaki, Roman Havası, Zeybek, Kafkas Dansları)

DANSA YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN ÖZEL PROGRAM

Daha önce hiç dans etmemiş olanlar için sunulan fırsatlar;
4 Günde 25 farklı dans türünde başlangıç seviye dans derslerine katılım.
Ünlü Dans Gruplarının özel şovlarını izleme.
Gece ve Gündüz Dans Partilerinde dünyanın dört bir tarafından Festivale katılacak yabancı ve yerli katılımcılarla dans pratiği yaparak dans becerisini geliştirme.

Detaylı bilgi için kemal@istanbuldance.org veya 0216 580 90 00’dan bize ulaşabilirsiniz.


The Green Park Pendik Hotel & Convention Center İstanbul
İstanbul Uçak Bileti Ara İstanbul Otel Ara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?