Yükleniyor Festivaller

Hamak Festivali

3 Ağustos @ 08:00 - 4 Ağustos @ 23:30 Bursa Bilet Al
936244
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Hamak Festivali 3-4 Ağustos 2019’da Bursa Balat Atatürk Ormanı’nda düzenlenecek.


AÇIKLAMA

3 – 4 Ağustos 2019’da Bursa Atatürk Balat Ormanı’nda gerçekleştirilecek olan Hamak Festivali; cumartesi günü Bülent Ortaçgil konseri, pazar günü ise Can Gox konserine ev sahipliği yapıyor.

Bunun dışında; atölyeler, oyunlar, + 18 lounge area, gün batımı partileri, yazarlar, söyleşiler, müzik dinletileri, turnuvalar, hamak pazarı, yiyecek içecek ve tasarım stantları gibi geniş bir içeriğe sahip festival, tüm hamak severleri tembelliğe davet ediyor. 0 – 13 Yaş Ücretsizdir.


PROGRAM

3 Ağustos Cumartesi
Bülent Ortaçgil konseri

4 Ağustos Pazar
Can Gox konseri

Festival Resmi Sitesi

Dünyanın ilk ve tek hamak festivali olan Bursa Hamak Festivali, binlerce hamak severi her yıl Balat Atatürk Ormanı’nda bir araya getiriyor. Ücretsiz sanat atölyeleri ve nostaljik oyunlarla dolu dolu geçen festivalin ilk akşamında Poi gösterisiyle yer alan Mehmet Kandemir ve Norma Jooza katılımcıları muhteşem ışık görüntüleriyle büyüledi. Dinlenmeye ve eğlenceye doyan hamak severler ikinci günün akşamını ise Yazar Sunay Akın’ın keyifli gösterisi ile sonlandırdı.


Balat Atatürk Ormanı Bursa
Bursa Uçak Bileti Ara Bursa Otel Ara

Organizatör

PhotoGraphica

Kimler Var

Bülent Ortaçgil
Can Gox

2 Comments

 1. Avatar

  Merhaba, festival adı ve tarihi yanlış. http://www.hamakfestivali.com üzerinden güncellenmenizi rica ederiz. Kolaylıklar.

  1. Fest TR

   Merhaba Engin Bey,
   Bilgi paylaşımınız için teşekkür ederiz. Festivalin bilgilerini güncelledik. Eğer festivalin organizasyonunda görevliyseniz bize festivalinizin tüm güncellemeleriyle ilgili festtr.com@gmail.com ya da 0551 192 11 82 WhatsApp mesaj hattından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?