Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Gastronomi Festivali

5 Ekim 2018 @ 10:00 - 7 Ekim 2018 @ 22:00 İzmir

İzmir Karşıyaka MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 5-7 Ekim günlerinde Gastronomi Festivali’ne ev sahipliği yapacak.


AÇIKLAMA

Şeflerle workshoplar, söyleşiler, tadımlar, konserler, film ve belgesel gösterimleriyle renklenecek festival, damak zevkine düşkünlere farklı deneyimler yaşatacak.

Ufuk açan söyleşiler

Şef Rafet İnce, ‘Chef’in Sağlıklı Masası’nda yeteneklerini sergileyecek. Fitness Eğitmeni Murat Bür ‘Hareketsizlik ve Sonuçları’ söyleşisiyle ziyaretçileri bilgilendirecek. Köy Koop Genel Başkanı Neptün Soyer ve Boşnak böreğiyle ünü sınırları aşan İş kadını Ayşe Karadan başarı hikayelerini paylaşacak. Daha bir çok isim de söyleşi ve ücretsiz workshoplarıyla Mavibahçe ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak, yepyeni tarifler sunacak.

Kahve ve balık workshop’ları

Üç gün sürecek Gastronomi Festivali’nde ünlü şefler deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Sohbetlerimize keyif katan kahvenin inceliklerini Kahve Eğitmeni Hakan İme, yaz sofralarının vazgeçilmeziçeşit çeşit balıklarıysa, Gold Yengeç Mutfak Şefi İbrahim Kaya ziyaretçilere anlatacak.

PROGRAM

Gastronomi Festivali programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında FestTR’den ve sosyal medya hesaplarımızdan güncel programa ulaşabilirsiniz.

Festival Resmi Sitesi
MaviBahçe AVM Karşıyaka İzmir
İzmir Uçak Bileti Ara İzmir Otel Ara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?