Yükleniyor Festivaller
  • Bu festival geçti.

Floral Fest Wedding

9 Kasım 2018 @ 10:00 - 11 Kasım 2018 @ 20:00 İzmir

Floral Fest Wedding 9-11 Kasım tarihlerinde İzmir Arena’da düzenlenecek.


AÇIKLAMA

Alışılagelmiş festivallere yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz? Sizin de cevabınız evet ise; Doğa ile yaratıcılığın, çiçeklerin büyüleyici renkleriyle de tasarımın harmanlandığı harika bir festival fikrimiz var! Şehrin tarihi dokusu tuvaliniz, doğanın en güzel renklerini barındıran çiçekler paletiniz, hayalleriniz ise fırçanız olacak!

Çiçekten bir festival!
Bu sene de şehrin merkezinde çiçeklerle buluşmaya hazır mısınız? Aynı tarihte Hıdırellez olduğunu unuttuk mu sanıyorsunuz? Hayallerimizi renklendiren, bizi doğayla buluşturan bu festivalde istedik ki çiçekten dileklerimiz gerçek olsun ve bu seneyi hep birlikte çiçek gibi geçirelim! Çiçekli bir festivali gelin hep beraber kutlayalım.

Türkiye’de çiçekçiler ve butik tasarımcıları bir araya getiren festival, rüya gibi bir düğün isteyenlere rengârenk seçenekler sunuyor. ‘İzmir Arena’da ilk özel konsept olan Floralfest Wedding, 9 ve 11 Kasım tarihlerinde katılımcılarını bekliyor. Hayalini kurduğunuz düğününüzün büyüleyici renge sahip çiçeklerle donatılmasını veya özel gününüzün kır bahçelerindeki atmosferi aratmayacak tarzda olmasını istiyorsanız bu festivalde sizler için düzenlenmiş bir birinden farklı özel tasarım ürünler bulunuyor. Dünya evine girecek gelin ve damat adaylarına ilham vermeyi amaçlayan Florafest Wedding, tasarım sanatları, özel atölyeler, tadım etkinlikleri, gün boyu müzik ve çiçek performanslarıyla keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak. Festivalin kombine bilet fiyatı 62 TL. Günlük giriş fiyatı ise 23 TL. Biletler Biletix’te…

PROGRAM

Program için tıklayın.

Resmi Site
İzmir Arena İzmir
Bu etkinlik 357 kez görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?