Yükleniyor Festivaller

Floral Fest Wedding

9 Kasım @ 10:00 - 11 Kasım @ 20:00 İzmir
10002559
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Floral Fest Wedding 9-11 Kasım tarihlerinde İzmir Arena’da düzenlenecek.


Festival tarihi henüz kesinleşmemiştir. Belirtilen tarih geçen yılın festivaline aittir. Resmi festival tarihi açıklandığında FestTR'den ulaşabilirsiniz.

AÇIKLAMA

Alışılagelmiş festivallere yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz? Sizin de cevabınız evet ise; Doğa ile yaratıcılığın, çiçeklerin büyüleyici renkleriyle de tasarımın harmanlandığı harika bir festival fikrimiz var! Şehrin tarihi dokusu tuvaliniz, doğanın en güzel renklerini barındıran çiçekler paletiniz, hayalleriniz ise fırçanız olacak!

Çiçekten bir festival!
Bu sene de şehrin merkezinde çiçeklerle buluşmaya hazır mısınız? Aynı tarihte Hıdırellez olduğunu unuttuk mu sanıyorsunuz? Hayallerimizi renklendiren, bizi doğayla buluşturan bu festivalde istedik ki çiçekten dileklerimiz gerçek olsun ve bu seneyi hep birlikte çiçek gibi geçirelim! Çiçekli bir festivali gelin hep beraber kutlayalım.

Türkiye’de çiçekçiler ve butik tasarımcıları bir araya getiren festival, rüya gibi bir düğün isteyenlere rengârenk seçenekler sunuyor. ‘İzmir Arena’da ilk özel konsept olan Floralfest Wedding, 9 ve 11 Kasım tarihlerinde katılımcılarını bekliyor. Hayalini kurduğunuz düğününüzün büyüleyici renge sahip çiçeklerle donatılmasını veya özel gününüzün kır bahçelerindeki atmosferi aratmayacak tarzda olmasını istiyorsanız bu festivalde sizler için düzenlenmiş bir birinden farklı özel tasarım ürünler bulunuyor. Dünya evine girecek gelin ve damat adaylarına ilham vermeyi amaçlayan Florafest Wedding, tasarım sanatları, özel atölyeler, tadım etkinlikleri, gün boyu müzik ve çiçek performanslarıyla keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak. Festivalin kombine bilet fiyatı 62 TL. Günlük giriş fiyatı ise 23 TL. Biletler Biletix’te…

Festival Resmi Sitesi
İzmir Arena İzmir
İzmir Uçak Bileti Ara İzmir Otel Ara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?