Yükleniyor Festivaller

Dragon Bot Festivali

1 Mayıs @ 12:00 - 18:00 İstanbul
3306621
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen “Dragon Bot Festivali” Mayıs ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki kez düzenleniyor.

PROGRAM

Dragon Bot Festivali programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında FestTR’den ve sosyal medya hesaplarımızdan güncel programa ulaşabilirsiniz.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ulusal ve uluslararası kurumları Dragon Bot Festivali’nde bir araya getiriyor. Turizm, enerji, bankacılık otomotiv gibi 50 farklı firmadan 70 takım ve 1500 sporcu, İBB Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’ndaki festivalde yarışacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl düzenlediği su sporu organizasyonları arasında yer alan Kurumlararası Dragon Festivali Bot Yarışları bu yıl ikinci kez düzenlenecek. Yüzlerce kişinin bir araya geleceği festival, 22-23 Eylül tarihlerinde 12.00-17.00 saatleri arasında İBB Orhangazi Şehir Parkı’nda yapılacak.

İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen “Dragon Bot Festivali” Mayıs ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki kez düzenleniyor. Bu yıl ikincisi 22-23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan festival ulusal ve uluslararası kurumların katılımıyla yapılacak.

Dragon Bot Yarışları’na 50 farklı firmadan 70 takım ve 1500 sporcu katılacak. Maltepe sahilde bulunan İBB Orhangazi Şehir Parkı Su Sporları Alanı’nda iki gün sürecek organizasyonda bot yarışlarının yanı sıra birçok etkinlik düzenlenecek. Festival boyunca yarışmalar, DJ ve müzik performansları, sahne şovları ve egzersiz aktiviteleri gibi pek çok faaliyetle katılımcılar unutulmaz bir hafta sonu yaşayacaklar.


İstanbul
Bu etkinlik 372 kez görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?