Yükleniyor Festivaller

Adana Sağlık Festivali

14 Mart @ 12:00 - 16 Mart @ 21:00 Adana
4026359
DD
gün
HH
saat
MM
dakika
SS
saniye

Adana yeni bir festivali daha kavuşuyor. Adana Sağlık Festivali 14 -16 Mart tarihleri arasında ‘Bu Festivalde Sağlık Var’ sloganıyla gerçekleşecek.


Festival tarihi henüz kesinleşmemiştir. Belirtilen tarih geçen yılın festivaline aittir. Resmi festival tarihi açıklandığında FestTR'den ulaşabilirsiniz.

AÇIKLAMA

Adana Valiliği’nce başlatılan ‘Güney Adana Kalkınma Programı’ kapsamında 14- 16 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Adana Sağlık Festivali’ne yönelik toplantı, Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında yapıldı. Toplantıya Vali Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz ile İl Sağlık Müdürü Dr Ahmet Özer ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

TÜYAP FUAR ALANI’NDA
Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz ile İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Özer, festivalin hazırlık çalışmalarına ilişkin olarak, Vali Demirtaş’a sunum eşliğinde ayrıntılı bilgiler verdi. Yavuz ile Dr. Özer ve teşekkür eden Vali Demirtaş, “Bu Festivalde Sağlık Var” sloganıyla TÜYAP Fuar Alanı’nda düzenleyeceğimiz etkinlik ile hem halkımızı sağlık konusunda bilinçlendireceğiz hem de Adana’mıza yeni bir festival halkası ekleyeceğiz” dedi,

ZUMBA, PİLATES, BİSİKLET KULLANIMI
Vali Mahmut Demirtaş festivali gelenekselleştirmeyi hedeflediklerini vurgulayarak, festivalde yapılması planlanan “genel halk sağlığı, günümüz hastalıkları, bağımlılıklar, uzmanlar tarafından düzenlenecek paneller, bilgilendirme toplantıları ve söyleşilerin” büyük ilgi göreceğine inandığını söyledi. Festivalde “zumba, pilates, bisiklet kullanımı teşviki” gibi etkinlikler da yapılacak.

PROGRAM

Adana Sağlık Festivali programı henüz açıklanmadı. Açıklandığında FestTR’den ve sosyal medya hesaplarımızdan güncel programa ulaşabilirsiniz.


TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Adana
Adana Uçak Bileti Ara Adana Otel Ara

Organizatör

Adana Valiliği

Festivaldeki olası tarih, saat değişiklikleri ve sorularınız için festivalin resmi organizatörü ve festival sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top

Login


Create an Account!
Forgot Password?

Create an Account!


Username
Want to Login?

Forgot Password?